Bazény Šulc

Bazény Šulc jsou českou rodinnou firmou zabývající se výrobou a prodejem plastových zahradních bazénů zapuštěných do země, prodejem vířivek, infra saun, zastřešení a veškerého bazénového příslušenství. Patří ke špičkám na trhu a působnost firmy je po celé ČR. Dalším sortimentem jsou plastové septiky, jímky, vodoměrné a revizní šachty, šachty pro tlakovou kanalizaci, na vrtané studny atd.

Bazény Polman_Šulc

V oblasti bazénů je výroba firmy zaměřena na celoplastové, obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v různých velikostech dle požadavků zákazníka. Bazény výrobce mají dlouhou životnost, příznivou cenu, jednoduchou a rychlou montáž, snadnou údržbu a díky zapuštění do země nebrání výhledu. Firma umožňuje předvedení funkčnosti příslušenství a zastřešení na vzorovém plastovém bazéně včetně odborného poradenství a služby jsou k dispozici 6 dní v týdnu.

 

Zaručená kvalita výroby

K výrobě zapuštěných bazénů firma používá jako materiál speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics. Jedná se o materiál prověřený a vhodný pro stavbu bazénů, odolný vůči mrazům a slunečnímu záření. Kromě toho jsou pro lepší statiku a stabilitu bazény vyztuženy venkovním žebrováním co zaručuje mnohem větší pevnost. Výroba probíhá za použití nejmodernější technologie s garancí nejvyšší kvality.

 

Plastové bazény na míru včetně příslušenství

Výroba plastových bazénů probíhá dle požadavků zákazníka ve velikostech od 3x2x1,2 m až do 7x3x1,5 m a v odstínu modré barvy caribic, která je hitem posledních let. Součástí je vnitřní plastové rohové schodiště ze speciálního protiskluzového materiálu určeného k podbetonování. Tím bazény zaručují, že se schody nepohnou, nebude se pod nimi kazit voda a jsou kvalitně provařené.

Bazény Polman_článek Šulc

 

Jako příslušenství k zapuštěným bazénům firma dodává:

  • UV lampu
  • Ionizér
  • přírodní polymery pro bezchlóŕovou údržbu vody
  • zastřešení Practic, Horizont, Harmony, Dream, Rock, Rock vícerádiusový
  • a další příslušenství jako např. různé druhy čerpadel atd.

 

Součástí výroby a prodeje jsou také zvýhodněné sety Set 1, 2, 3, 4, 5, 6 a každý měsíc firma připravuje bonusovou akci na plastové bazény a zastřešení či na vybraný sortiment.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

V Polích 187
277 13 Jiřice

majitel – Josef Hrubý

mob. 736 671 831 a 602 348 270, mimo pracovní dobu lze sjednat schůzku po telef. dohodě

péče o zákazníky – Kamila Hájková, Hana Frková

tel. 326 982 230

Pracovní doba:  Po-Pá 7,00 – 16,30hod

E-mail: polman.bazeny@seznam.cz