Bazény Marimex

Marimex patří mezi největší dodavatele a specializované prodejce bazénové a relaxační techniky a mají na trhu tradici již přes 25 let. V oblasti bazénové techniky patří v České republice mezi jedničky na trhu a největšího dodavatele pro střední a východní Evropu. Hlavní sídlo a největší prodejní show room najdete v Praze Libuši.

Bazény patří do základního sortimentu společnosti a obsah tohoto výběru tvoří nadzemní bazény, vířivé bazény, výhodné sady, bazénové příslušenství a bazénová chemie. Kromě bazénového sortimentu jsou součástí nabídky také infrasauny, trampolíny, dětské hrací sestavy na zahradu, nafukovací a zahradní nábytek a další příslušenství. Pro ještě větší komfort a dostupnost všem zákazníkům je k dispozici bazar či prodej náhradních dílů.

Bazény Polman_článek Marimex

Nadzemní bazény Marimex

Nadzemní bazény Marimex jsou vyhledávané díky kvalitě, cenové dostupnosti, prostorové nenáročnosti, možnosti umístění bez terénních úprav a také díky nízkým provozním nákladům. Zákazník si může vybrat z různých velikostí a sad, které jsou bez filtrace nebo s filtrací. Cenové zvýhodnění poskytují formou různých akčních nabídek, výprodejů, ale i příznivými cenami po celý rok.

V nabídce bazénů Marimex najdete druhy:

  • Tampa
  • Florida
  • Orlando
  • Miami
  • Tahiti
  • Dakota
  • Vířivé bazény
  • Dětské bazénky
  • Výhodné bazénové sady

Jednotlivé druhy se liší nejen průměry, ale také tvary, materiály, ze kterých se vyrábějí, náročností na údržbu, příslušenstvím a vybavením, možnostmi využití. Jednotlivé charakteristické prvky pro nabízené bazény najdete popsané u každého druhu včetně fotografií.

Při výběru bazénů se setkáte s materiály jako PVC, imitace dřeva, kovové konstrukce, kvalitní plech s galvanizovaným povrchem, antikorozní nátěry a mrazuvzdorné folie, atd. Překvapí také výběr tvarů, a sice oválný, kruhový či dokonce obdélníkový.

Bazény Polman_Marimex

Vířivé bazény Marimex

Dalším sortimentem jsou nafukovací vířivky Marimex, které nabízejí v různém provedení a cenových relacích, které se odvíjí od materiálů, velikostí, tvarů, počtu trysek, vybavení a podobně. Jsou oblíbené díky snadné instalaci, ovládání, manipulaci a možnosti umístění na zahradu i do interiéru.

 

V nabídce bazénů Polman naleznete:

V Polích 187
277 13 Jiřice

majitel – Josef Hrubý

mob. 736 671 831 a 602 348 270, mimo pracovní dobu lze sjednat schůzku po telef. dohodě

péče o zákazníky – Kamila Hájková, Hana Frková

tel. 326 982 230

Pracovní doba:  Po-Pá 7,00 – 16,30hod

E-mail: polman.bazeny@seznam.cz